Tingimused viimati muudetud:30.11.2022

Müügitingimused kehtivad Sinuasi.ee veebipoe klientide (edaspidi klient) ja Sinuasi.ee veebilehte haldava TECHODESK CONSULTING OÜ registrikood: 14636701 (edaspidi veebipood) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Sinuasi.ee toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

Veebipood jätab endale õiguse teha muudatusi Sinuasi.ee veebipoe müügitingimustes ja müügihindades, mida kajastatakse nimetatud veebilehel.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE  

Veebipood ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipood arvelduskontole. Veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

HINNAD  

Kõik Sinuasi.ee veebipoes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu .

Veebipood jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Revolut
  • Visa, Mastercard, ja American Express kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Pangalingi makseid vahendab Montonio Finance UAB, registrikood 3050205122, aadress Lvovo t. 25-702, Vilnius, Leedu. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele.

Kaardimakseid vahendab Stripe Payments Europe, Ltd. Tasumine toimub läbi Stripe Payments poolt pakutava turvalise vormi mida kuvatakse veebilehele läbi iframe lahenduse. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele ja kogu makse eest tasumine käib läbi Stripe Payments keskkonna.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le ja Stripe Payments Europe, Ltd-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KOHALETOIMETAMINE  

Peale müügilepingu jõustumist (kliendipoolset tasumist) komplekteerib veebipood tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks vastavalt vajadusele kliendisoovitud kuller või pakiautomaatide teenust. Tellimuste kohaletoimetamine toimub ainult Euroopa piires.

Veebipood postitab Sinuasi.ee veebilehel kinnitatud tellimused 1 tööpäeva jooksul arve tasumise hetkest. Kauba tarne kliendini ostu kinnitamise hetkest võib võtta 3 – 35 päeva sõltuvalt logistikapartneri töökoormusest.

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Kättetoimetamise aega võib mõjutada ka logistikapartnerite eriolukorraga seotud töökoormusest tingitud viivitused. Veebipood ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

TAGASTAMISÕIGUS  

Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praak.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil [email protected] 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama kliendi nime, toote nime ning arve või tellimuse numbrit.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD  

Vastavalt Võlaõigusseadusele on kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja. Toote defekti ilmnemisel kohustub klient teavitama probleemist e-posti aadressil [email protected] ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul peale defekti avastamist.

Sinuasi.ee ei vastuta:

  • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
  • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
  • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral

VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD  

Veebipood vastutab kliendi ees ja klient vastutab veebipoe ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Veebipood ei vastuta kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE  

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance UAB ja Stripe Payments Europe, Ltd-le, saadetiste transpordiks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejatele Itella Estonia OÜ, DPD Eesti AS või AS Eesti Post-le.

Isikuandmete töötlemisega seotud tingimused on täpsemalt kirjeldatud Privaatsustingimuste all.

MUUD TINGIMUSED

Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Veebipoel on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks kohtusse.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST  

Veebisaidiga seotud kaebuse lahendamiseks või saidi kasutamise kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil:

Techodesk Consulting OÜ

Registrikood: 14636701

KMKR nr: EE102128754 alates 14.01.2019
Juriidiline aadress: Vana-Kalamaja tn 6 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10412
[email protected]